BABSKIE WIECZORY

Salon kosmetyczny Babskie Fanaberie zaprasza na cykl spotkań pod hasłem przewodnim:

“Zdrowie, moda i uroda czyli… Babskie Fanaberie po godzinach”

Babskie wieczory

Projekt obejmować będzie szereg cyklicznych wydarzeń o tematyce ogólnie pojętej kobiecości.
Z założenia spotkania mają mieć charakter “babskiego wieczoru” gdzie w kameralnej atmosferze przy lampce dobrego wina będzie można się spotkać i porozmawiać ze specjalistami i ekspertami z różnych dziedzin, którzy podzielą się z nami wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Będziemy miały możliwość wymieniać poglądy, czerpać inspirację oraz znajdować odpowiedzi na nurtujące nas pytania. To Wy drogie Panie nadacie naszym spotkaniom wyjątkowości.

Wśród zaproszonych gości zobaczymy między innymi stylistkę, wizażystkę, dietetyka, brafitterkę, projektantkę, trenera personalnego.
Nie zabraknie także eventów całodziennych. Organizowane będą “drzwi otwarte”, spotkania z marką kosmetyczną, pokazy oraz warsztaty. Będzie można skorzystać z bezpłatnej i indywidualnej diagnostyki cery, profesjonalnie dobranego zabiegu, oraz zaopatrzyć się w “skrojone na miarę” kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Pojawią się także niespodzianki i konkursy z nagrodami.

Gwarantujemy uczestnikom ciepłą i przyjazną atmosferę. Chcemy, by te spotkania dały możliwość odkrywania swoich pasji oraz pozwoliły dzielić się naszą babską, pozytywną i konstruktywną energią i mocą.

Jesteśmy zdania, że należy zachować balans w życiu i dlatego warto dbać nie tylko o ciało ale i o ducha.
Jesteśmy przekonane, że Salon Kosmetyczny Babskie Fanaberie będąc oazą spokoju i relaksu, stanie się jednocześnie wyjątkowym miejscem spotkań w niecodziennej, bardziej towarzyskiej odsłonie.

Serdecznie zapraszamy!