Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp – Babskie Fanaberie

Manicure oraz pedicure nie powinien być okazjonalną wizytą w gabinecie kosmetycznym, a raczej przyjemną rutyną. W tym celu potrzebna jest systematyczna i profesjonalna pielęgnacja.

Stosujemy sprawdzone preparaty i najwyższej jakości kosmetyki, które odbudowują, rewitalizują i odżywiają płytkę paznokciową zapewniając im pełną ochronę, a także mają doskonały wpływ na zdrowie i kondycję skóry dłoni i stóp. Efekty naszych zabiegów są długotrwałe, paznokcie są wypielęgnowane i piękne, a skóra zdrowa, odmłodzona i nawilżona.

Korzystając z proponowanych zabiegów mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług a przede wszystkim ich pełne bezpieczeństwo. Używamy podczas zabiegów wyłącznie materiałów jednorazowych. Salon wyposażony jest w autoklaw co daje nam pewność, iż pracujemy w pełni sterylnymi narzędziami.

Pielęgnacja dłoni

Dłonie to zwierciadło upływającego czasu. Właściwa ich pielęgnacja pozwoli na utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu przez długi czas.

Skóra dłoni starzeje się przeciętnie 10 lat szybciej niż skóra na pozostałych partiach ciała. Wyposażona przez naturę w niewielką ilość gruczołów łojowych i tkankę tłuszczową z łatwością  poddaje się agresywnemu działaniu czynników zewnętrznych które osłabiają jej warstwę ochronną. Dłonie wymagają  więc systematycznego nawilżania i natłuszczania oraz specjalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym.

Zabiegi:

Pielęgnacja stóp

Wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody.

Dzięki systematycznym zabiegom pedicure:

  • skóra na stopach staje się aksamitnie gładka i miękka co daje uczucie komfortu i świeżości,
  • rozwiązuje problemy z którymi się spotykamy:
    • zrogowaciały naskórek,
    • odciski i modzele,
    • pocenie się stóp.

Zabiegi:

 

Ważne:

Podczas zabiegów manicure i pedicure używamy jednorazowych materiałów, sprzętu i wysterylizowanych narzędzi, co zapewnia nam oraz klientowi pełen komfort i bezpieczeństwo.