24.01.2016 r. Spodnie – modnie i wygodnie

Spodnie - modnie i wygodnie

Pierwsze spotkanie z cyklu: “Zdrowie, moda i uroda czyli…Babskie Fanaberie po godzinach” już za nami.

Salon kosmetyczny Babskie Fanaberie jako gospodarz wydarzenia, w swoich przytulnych wnętrzach stworzył przestrzeń dla tych pań, które postanowiły wziąć udział w warsztatach.
W miłej, kobiecej i bardzo kameralnej atmosferze spotkałyśmy się przy kawie i słodkościach, z ogromną ciekawością słuchając tego co miała dziś do powiedzenia stylistka.

Karina Mrozicka KM Style jak zwykle fantastycznie i profesjonalnie zmierzyła się z tematem. Dziś na tapecie były SPODNIE i wszystko to co się z nimi wiąże.

Jeansy, rurki, szwedy, boot-cuty, dzwony, z wysokim stanem, biodrówki, cygaretki, marchewy, wzorzyste, gładkie, wycierane, z wełny…
Spodnie stanowią podstawę naszej garderoby. Nosimy je nawet częściej niż spódnice, teraz już wiemy o nich wszystko co niezbędne:
• które z nich pasują do naszej sylwetki,
• jak czytać skład materiału na metce,
• jakie bluzki/swetry/żakiety do nich zakładać,
• z jakimi butami je nosić…

Spora dawka wiedzy, garść praktycznych wskazówek i indywidualnych porad. Bezcenne!

Anna Łagosz Fotografia swoim wprawnym okiem, która jak twierdzi: “patrzy na świat przez obiektyw ale sercem” 🙂 uchwyciła kilka ulotnych chwil.
Wspaniale!

Krótką relację ze spotkania znajdziesz tutaj.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i za moc babskiej energii.
To było pierwsze takie spotkanie ale mamy ogromną nadzieję, że to początek przygód jakie czekają w Babskich Fanaberiach.